ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Блок міжкімнатний 500x90x260 вiд Глобо Лтд

Блок міжкімнатний застосовують для влаштування внутрішніх перегородок стін в житлових та інших приміщеннях. Тип: Керамзитовий.

Керамзитобетон має переваги перед цеглою:

-питома вага блоків в 2 рази нижча, чим в цегляної кладки

-в вібропресованих керамзитобетонних блоках помітно менше цементу

-один стандартний керамзитобетонний блок заміняє 20цеглин

-справжній каменяр з блоків вкладає за зміну в 5 раз більший об'єм стіни, чим при цегляні кладці

-А головне: по своїх екологічним якостям керамзитобетонні вироби не поступаються цеглі.

 

Розміри Кількість на 1м. куб. кладки Кількість на 1 м. кв кладки Вага
500х90х260 мм 86 шт 8 шт 17 кг

 

Використання стінових керамзитобетонних блоків приносить важливу економію матеріалів і часу при будівництві, а в порівнянні зі звичайним бетоном дає наглядний виграш - при спорудженні стін потрібно в 2 рази менше розчину, швидкість монтажу при цьому збільшується в 4-5 рз, а маса виробів на 1 кв.м. кладки зменшується в пітори рази.

При використанні керамзитобетонних блоків можливо знизити теплопровідність на 10-60%, масу стіни на 25-50%, витрати на 1 куб. стінових матеріалів -на 35-45%.

По тепло- і звукоізоляційним воластивостям, волого- і хімічній стійкості керамзитобетонний блок не тільки не поступається звичайним і пенобетонним блокам, а ще й перевершує їх, що робить його більш привабливим при використанні, як в гарячих, так і холодних кліматичних умовах. Блоки є негорючими і не руйнуються під впливом високих температур.

 Як показує досвід, використання керамзитобетонних блоків замість звичайної цегли зменшує собівартість робіт на 30-40%, збільшує корисну площу приміщень за рахунок зменшення товщини стін.

 

Блок міжкімнатний 500x90x260 вiд Глобо ЛтдБлок міжкімнатний 500x90x260 вiд Глобо ЛтдБлок міжкімнатний 500x90x260 вiд Глобо Лтд