Виробництво тротуарної плитки

Провідний вітчизняний виробник тротуарної плитки, ТОВ "Глобо Лтд" пропонує Вам унікальну на ринку України продукцію – вібропресовану тротуарну та дорожну плитку. Вібропресована плитка - це нове покоління кольорової тротуарної плитки на ринку будівельних матеріалів України.
Унікальність нашої продукції - у її видатних фізико-механічних властивостях. На відміну від традиційної плитки, яка формується методом лиття та вібрації бетонних сумішей, нова плитка виготовляється шляхом вібрації з наступним пресуванням під великим тиском. Ця технологія забезпечує підвищену стійкість до впливу кліматичних факторів (опади, лід та мороз), а також збільшує її механічну стійкість. Як наслідок, така плитка служить до 30 років і з часом не робиться слизькою.

Запорукою якості є використання високоміцного, отриманого за спеціальною технологією високомарочного бетону. Уведення до складу цементної суспензії мінеральних барвників, забезпечує одержання виробів з різною кольоровою гамою. Застосування тільки мінеральних барвників, дозволяє нам гарантувати споживачеві, колір, що не вигорає, а також екологічну чистоту продукції. Обов’язковою складовою є використання пластифікаторів провідних світових виробників, що значно покращує її властивості.
 
Вся продукція виготовляється на найсучаснішому європейському обладнання з комп’ютерним управлінням, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, в результаті чого весь технологічний процес здійснюється автоматизовано. Всі працівники пройшли навчання у закордонних спеціалістів.
Систематично проходить тестування на фізико-технічні характеристики, експертиза на екологічну чистоту у вітчизняних атестаційних наукових організаціях. Вся продукція сертифікована завимогами УКРСЕПРО.
 
Дану плитку використовують як декоративний елемент замощення тротуарів, пішохідних доріжок, стоянок, присадибних ділянок, площ і посадочних площадок громадського транспорту в залежності від категорії дорожного покриття та умов експлуатації даного об'єкту.
 
Широкий вибір кольорів та форм, від власне плитки до бордюра та поребрика, дає можливість використовувати нову плитку у реалізації будь-яких проектів і задовольнити естетичні потреби найвибагливішого замовника.
 
Підприємство постійно приймає участь у будівельних та архітектурних виставках та ярмарках:
  • Будівництво та архітектура (Київ)
  • КyivBuild (Київ)
  • Будекспо (Вінниця)
  • Будмаркет (Тернопіль)
  • та інші...