ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Переваги вібропресованої плитки

Технологічність

Тротуарна плитка - дуже технологічний матеріал , укладання її можна здійснювати в ручну або за допомогою плиткоукладочних машин, а наявність швоутворювачів дозволяє це робити максимально швидко без попереднього припасування з гарантованим зазором.

Зручність

На поверхні тротуарної плитки не буває калюж. Наявність зазорів дозволяє волозі вільно проникати і випаровуватися крізь плиткові покриття і виключає утворення під покриттям водяних дзеркал. Шорсткувата лицьова поверхня сприяє найменшому ковзанню в непогоду.
Плитка довговічна, має підвищену стійкість до впливу механічних, фізичних і хімічних факторів. Це дозволяє використовувати неї для мощения об'єктів, підданих впливові механічних навантажень в умовах значних температурних коливань.

Екологічність

Останні дослідження довели, що асфальтове покриття при нагріванні понад 25 градусів по Цельсію починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини. А це значить що в сонячні літні дні знаходитися в місті небезпечно. Тротуарна плитка при природному кліматичному нагріванні не розм'якшується і зберігає свої міцностні властивості , не виділяє, на відміну від асфальту, летучих шкідливих речовин. На відміну від асфальту не порушує природної потреби зелених насаджень у газо і водообміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоров'я городян. У жаркі літні дні температура поверхні бетонної тротуарної плитки значно нижче в порівнянні з температурою асфальтового покриття.

Довговічність

Термін служби вібропресованої плитки не менш 25 років (тому що морозостійкість складає 200 циклів). Пориста структура дає можливість воді іти через плитку в підкладку , тому поверхня плитки не руйнується.

Ремонтопридатність

При необхідності проведення ремонтних робіт (наприклад прокладка підземних комунікацій і т.д.) тротуарну плитку можна легко розібрати, провести необхідні роботи і її ж укласти знову. Вібропресовану плитку рекомендовано використовувати в міських умовах у місцях прокладення підземних комунікацій.

Естетичність

Кольорова гама плитки може бути різноманітна, а насиченість кольору згодом не губиться.

Економічність

Вартість замощення плитки не дорожче асфальту. Однак, завдяки міцності і довговічності вона не вимагає частого ремонту і відновлення. Уже через рік експлуатації різниця в ціні експлуатації плитки буде набагато менше, ніж асфальту. А в майбутньому експлуатаційні витрати будуть в 5 раз нижче, ніж при асфальтовому покритті.