ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Технологія укладання плитки

Тротуарну плитку укладають на основу із щебенево-піщаної або гравійно-піщаної подушки, яку старанно втрамбовують спеціальною машиною. Саме ця подушка виконує дренажну функцію – плитка не намокає від землі і завжди залишається сухою, що значно продовжує термін її експлуатації. В процесі укладання плиток між ними залишаються щілини (приблизно 2 ± 2,5 мм), що передбачено формою плитки, які по закінченню роботи засипаються сухим просіяним піском. Крізь ці щілини дощова вода просочується в грунт.

Товщина основи залежить від навантажень, що будуть виникати в процесі експлуатації покриття, замощеного тротуарною плиткою. При укладанні плитки на похилих поверхнях застосовується суха піщано-цементна подушка, у співвідношенні 1:5, яка твердіє пізніше від атмосферних опадів і, таким чином, скріплює плитку з основою, підвищуючи стійкість основи до розмивання водою.

При укладанні плитки можливе застосування бетонних основ із нещільного бетону, який дає змогу волозі просочуватись у грунт, або ж слід передбачити каналізаційну систему для стоку води.

Ця технологія забезпечує підвищену стійкість покриття до впливу кліматичних факторів (опади, лід та мороз).