Тротуарна плитка Римський камінь

 Плитка "Римський камінь" приховує в собі красу природних форм. Вона має вигляд старого, вручну висіченого каменю. Римський камінь - це поєднання сучасності і традицій.
Широкий вибір кольорів дає необмежені можливості композиції. Прямокутна форма плитки відмінно підходить для під'їзних доріг і тротуарів. Дана тротуарна плитка дуже зручна з точки зору функціональності. Через відсутність зазорів по поверхні дуже добре їздити на роликах і велосипедах.
Товщина - 6 см.

Тротуарна плитка «Римський камінь» має високу міцність, що безсумнівно гарантує їй тривалий термін служби. Природна шорсткість елементів тротуарної плитки «Римський камінь», створює неповторне відчуття краси, гармонії і затишку.

  


Колір продукції на екрані монітора може відрізнятися від реального. Колір виробів переданий з максимальним ступенем точності, що допускається сучасними технологіями, які не дозволяють враховувати кольору різних моніторів. 
Ми рекомендуємо Вам робити свій вибір за зразками, представленими в наших торгових представництвах.

Товщина
Розмiр (см)
Кiлькiсть на пiддонi
Вага пiддону
6 см
21х14/14x14/7x14
13,80 м2
1850 кг

Сьогодні тротуарна плитка Римський камінь - високотехнологічний матеріал, який дозволяє укладання площ, незалежно від їх форм і розмірів і володіє безперечними перевагами:
легкістю монтажу і демонтажу;
довговічністю;
архітектурної виразністю;
можливістю поєднання з тротуарною плиткою "старе місто";
 
У сучасному дизайні тротуарна плитка "римський камінь" і поребрик елегантно підкреслюють всю красу і завершеність мощення, і все частіше застосовуються для благоустрою паркових і пішохідних зон, декоративного оформлення скверів, покриттів площ, перонів, майданчиків перед банками, котеджами і офісами. Цією плиткою викладаються садові доріжки, затишні дворики, автомобільні стоянки.