ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Готуємо майданчик до укладання тротуарної плитки

Все будівництво починається з паперу. Нехай це не будуть креслення архітектора або красиві ескізи дизайнера, але загальний вигляд майбутнього майданчика, доріжок повинен бути в голові і накиданий на папері. Після того, як план затверджено приступаємо до розмітки.

 

Для цього нам знадобляться металеві прути (можна використовувати дерев'яні кілочки), нитка і будівельний рівень. Все це необхідно для створення необхідної висоти, ухилів і контурів майбутньої ділянки. При проставленні ухилів пам'ятайте, що вода повинна відходити від будинку, тому нахили все потрібно робити в бік бажаного відходу води. Не потрібно робити занадто великих ухилів і намагайтеся уникати «переломів» - з них в подальшому можуть вийти ями, які збиратимуть воду. Висоту потрібно фіксувати на кілочках ниткою для зручності в подальшій роботі.

Готуємо майданчик до укладання тротуарної плитки

Наступний крок в роботі це з'їм грунту (якщо це необхідно) і підготовка траншей під бордюри. Якщо від необхідного рівня до землі (відстань від ниток до грунту) занадто мало, то необхідно проводити з'їм. Яким чином проводиться розрахунок? Для піщано цементної подушки нам знадобиться від 5 до 15 см, плюс потрібно враховувати товщину тротуарної плитки. А якщо виникає необхідність створення дренажної подушки, то це ще в плюс близько 15 см.

 

Що стосується підготовчих робіт перед установкою бордюрів, то це завдання можна віднести на кінцеву стадію, якщо мова не йде про доріжках, щаблях або невеликих майданчиках. Чому? Просто при укладанні тротуарної плитки на піщано-цементну суміш на маленьких ділянках вона просто буде розповзатися в врізнобіч і тому бордюри вже на початковому етапі будівництва починають виконувати свою основну функцію.

 

Читати далі: Підготовка основи під тротуарну плитку.