ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Приступаємо до укладання тротуарної плитки

Для того, щоб приступити до цього, потрібно вирівняти піщано-цементний шар. Щоб дізнатися до якого рівня його потрібно вирівнювати нам знадобиться одна тротуарна плитка. Саме по плитці ми визначаємо на якому рівні має бути підстава, щоб укладена плитка в результаті не була вище або нижче необхідного рівня. Нехай плитка буде 3-5 мм вище бордюру вище, чим нижче нього.

 

Площа під тротуарну плитку вирівнюється за допомогою куточків або швелерів і рівною дерев'яної дошки. Якщо використовуються куточки, то вони повинні лежати на бордюрах або маяках (маяками служить тротуарної плиточки, встановлені на піску по волосіні на необхідному рівні).

Після того, як підстава підготовлена можна приступати до укладання тротуарної плитки. Укладати будемо за допомогою киянки, дотримуватися рівних ліній нам допомагатиме нитка. Починати мощення потрібно від рівного кута і рухатися по діагоналі або закладаючи зони поетапно, щоб не було нестикувань або для зменшення таких.

Приступаємо до укладання тротуарної плитки

Після того, як плитка покладена швидше за все плитка десь не буде міститися, а десь на шляху будуть попадатися перешкоди (стовпи, стіни і т.д.). У такому випадку необхідно буде різати тротуарну плитку за допомогою болгарки.

 

Читати далі: Фінішні роботи.