ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Визначаємося з дизайном садових доріжок

Якщо Ви вирішили «розділити» ділянку доріжками, то швидше за все в голові або на папері є який -то малюнок або схема розташування. Потрібно розуміти, що кожна ділянка це щось індивідуальне і смаки у людей дуже різні. Хтось любить прямі лінії, комусь подобаються плавні повороти.

А ось до вибору тротуарної плитки для садових доріжок варто підходити не тільки з боку «подобається-не подобається», а і з боку надійності і ціни. Якщо ціна не є проблемою, то потрібно дивитися в бік пресованої тротуарної плитки, бруківки або природного каменю. Плитку варто вибирати невеликого розміру, оскільки швидше за все все-таки буде ухвалено рішення робити безліч поворотів. Якщо ж доріжки будуть прямі, то для такого випадку відмінно підійде не тільки невелика плитка, а і з розмірами 30х30 наприклад.

 

Також варто пам'ятати, що садові доріжки не повинні занадто підніматися над землею - вони повинні бути на одному рівні або трохи вище. Доріжки в один рівень із землею потрібно робити тільки в тих місцях, де немає можливості збиратися воді. Інакше вся вода стояти буде на доріжка. Це дуже важливий момент, про який необхідно пам'ятати перед початком робіт.

 

Читати далi: Підготовчі роботи перед укладанням садових доріжок.