ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Як класти тротуарну плитку на старий асфальт

Якщо у вас є навіс для автомобіля, під яким майданчик з асфальту і ви бажаєте на асфальтове покриття зверху укласти тротуарну плитку, то зрозуміло, свердлити отвори не варто.
 Найчастіше в подібних випадках прямо на асфальтове покриття кладуть цементний розчин товщиною від 3 до 5 сантиметрів. Пропорція розчину близько 1 частини цементу на чотири частини піску. Вся ця цементна стяжка розрівнюється правилом. Після чого на неї укладається тротуарна плитка. Протягом трьох-семи днів такої листковий пиріг з асфальту-цементної стяжки-тротуарної плитки застигає в достатній мірі, щоб можна було паркувати легковий автомобіль під навісом.
 
Якщо ж замість цементної стяжки на асфальт насипати шар піску і укласти плитку, то так зазвичай не роблять. Тверда основа у вигляді асфальту з насипаним зверху шаром піску і покладеною плиткою при установці автомобіля може вести себе не так, як треба. Тобто частина тротуарної плитки може зміщуватися як по вертикалі, так і по горизонталі при пробуксовці коліс автомобіля, або при його гальмуванні і рушанні з місця.
 
Прибирати асфальт, щоб на його місце укласти шар піску, а на нього тротуарну плитку, теж не варто. Собі дорожче возитися і робити таку трудомістку роботу. Якби асфальту не було, то так, в таких випадках вирівнюють майданчик, насипають шар піску і кладуть плитку. При цьому зчеплення піску з грунтом і з нижньою поверхнею плитки, як правило, достатня і зміщення плитки відбувається вкрай рідко.