ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Чим різати тротуарну плитку

Підрізка тротуарної плитки не є рідкістю при впорядкуванні території заміського будинку: іноді потрібне коригування висоти або ширини.
Особливо актуальна проблема підрізування в разі овальних доріжок або наявності їх заокруглень. Кожен вирішує сам, чим різати тротуарну плитку, - тут є два способи: як різати тротуарну плитку болгаркою, так і з використанням гільйотини.
 
1. Першим етапом підрізування буде нанесення позначки за допомогою олівця і лінійки. Можна використовувати колоту, але міцну плитку.
2. Розмітка всієї плитки і її укладання.
3. Безпосередне підрізування.
4. Підрізка з допомогою болгарки (потужність якої повинна бути не менше 2 кВт) виконується при необхідності проведення більш точних і акуратних робіт. При роботі обов'язково використання навушників і захисних окулярів з метою запобігання потрапляння осколків в очі і захисту слуху від гучного шуму. При важкому різанні можна періодично посипати плитку піском.
 
Для підрізування болгаркою встановлюється алмазний круг з протилежним особі напрямком обертання. Тримати болгарку необхідно стоячи, або позаду неї, або збоку, не допускається сильний натиск на пилку. Плитка повинна бути захищена від попадання пилу (накрита), в іншому випадку змести пил з пресованої плитки буде дуже складно.


Підрізка за допомогою гільйотини використовується в разі допуску невеликих нерівностей в роботі. Засоби захисту очей і слуху не є обов'язковими, а сміття - набагато менше, ніж після роботи з болгаркою. Таким способом можна обрізати плитку тільки по прямій лінії.
 
Шлифовка при неровных краях с помощью наждачной бумаги или скалывание дефектов зубилом.