ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Прості поради і засоби по догляду за тротуарною плиткою

Догляд за бруківкою не вимагає багато часу, особливо якщо вона була завбачливо покрита захисними речовинами. А ось необроблена тротуарна плитка через пару сезонів може засмутити появою різноманітних плям. Білі висоли, темні ділянки, іржа і машинне масло - ось головні «вороги», що псують зовнішній вигляд акуратних садових доріжок і майданчиків.

Але не варто впадати у відчай, повернути колишню привабливість плитці можна не тільки за допомогою спеціалізованих дорогих складів, а й використовуючи доступні підручні засоби.
 
Висоли
Поява некрасивих білуватих розводів не просто псує зовнішній вигляд плитки, але і сигналізує про те, що всередині матеріалу відбувається процес кристалізації солей, досить швидко приводить до руйнування покриття. Змивати висоли водою марно, це тільки спровокує появу нових плям.

Прості поради і засоби по догляду за тротуарною плиткою

Для ефективної боротьби з білим нальотом знадобиться спеціальний склад, який надійно видаляє висоли і при цьому не порушує цілісність самої плитки. Сам процес видалення забруднень займає не більше п'ятнадцяти хвилин, але перш ніж наносити водовідштовхувальне просочення, необхідно почекати не менш доби. Без гідрофобізатора не обійтися - при відсутності вологовідштовхувальним шару висоли будуть з'являтися знову і знову, і тротуарна плитка прослужить недовго.

 
Темні плями
Найчастіше причиною появи темних плям на тротуарній плитці є її нерівномірне висихання. Шкоди покриттю такі плями не завдають, але при цьому виглядають не дуже естетично. Позбутися від проблеми досить просто - достатньо покрити бруківку одним шаром вологовідштовхувального засобу. При цьому тротуарна плитка набуває додаткові якості: легше очищається від бруду і льоду, а також витримує більше циклів заморожування-відтавання.

Прості поради і засоби по догляду за тротуарною плиткою

 
Iржа
Виявивши на бруківці іржаву пляму, не варто поспішати з покупкою спеціального засобу. Для початку можна спробувати позбутися від нього за допомогою звичайного гелю для миття посуду і жорсткої щітки. Вода повинна бути гарячою. Зазвичай свіжі плями іржі видаляються досить легко.

Прості поради і засоби по догляду за тротуарною плиткою

 

Плями від машинного масла
Якщо пляма невелике, то впоратися з ним допоможе будь-якої побутової адсорбент: крохмаль, тальк або сода. Остання краще, так як лужне середовище розщеплює молекули масла, роблячи пляму практично непомітною. На жаль, всі ці засоби дієвими тільки для невеликих плям. Якщо ж тротуарна плитка сильно забруднена маслом, то доведеться відправитися в магазин за ... наповнювачем для котячого туалету.

Прості поради і засоби по догляду за тротуарною плиткою

 

Вибирати необхідно гранульований деревний або сілікагелевой наповнювач. Насипані поверх плями і залишені на ніч гранули зберуть все масло і навіть витягнуть його частково з плитки. Якщо плитка нефарбована, то можна в якості другого етапу очищення засипати місце забруднення сухим цементом і залишити на пару днів. Після чого можна приступати до миття плитки будь-яким пінистим засобом, головне - використовувати велику кількість води.