ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Якими повинні бути шви тротуарної плитки

Затирка швів тротуарної плитки - це вже фінальна стадія робочого процесу. Цей той «штрих», який надає фінальний вигляд тротуарній плитці, а також стискає її в щільний замок, запобігаючи можливим «руху» плитки. Адже коли вона не закріплена і не прокидається, вона легко може прогнутися від невеликого тиску. Шви між тротуарною плиткою можуть бути різними - тут немає якогось певного відстані. Одні плитки мають спеціальні фаски на бічних гранях, а інші, як наприклад Старе місто, їх не мають. У цій статті ми і розглянемо чим і як заповнювати шви тротуарної плитки для отримання якісного і красивого результату.

Якими повинні бути шви тротуарної плитки

 

По-перше, в більшості випадків потрібно дотримуватися основної лінії. Для цього натягується ліска або будівельна нитка і по ній укладається плитка. Це допоможе уникнути кривих ліній і підрізань плитки, якщо без неї можна обійтися.

Якими повинні бути шви тротуарної плитки

 

Після того, як плитка покладена, можна приступати до заповнення швів тротуарної плитки. Можна розсипати звичайним очищеним піском або цементно-піщаної сумішшю. Це потрібно зробити відразу після укладання, щоб плитка довго не лежала розсипаної - це її закріпить і вона не буде «гуляти». Для початку достатньо трохи розсипати, в повному обсязі заповнюючи шви. Фінальну ж просипка можна зробити після закінчення робіт.