ТОВ Глобо-Лтд. Новий офіс в Хмельницькому.
Офіс розташований в центрі міста, за адресою: вул. Зарічанська 5\3.
Тепер побачити зразки нашої продукції і зробити замовлення можна набагато швидше.
Детальніше

Догляд за тротуарною плиткою в зимовий час

Догляд за тротуарною плиткою в зимовий час

У цій статті наведені деякі рекомендації по догляду за Вашим декоративним покриттям з тротуарної плитки, прислухаючись до яких, ви зможете максимально продовжити термін експлуатації вашої тротуарної плитки.
 
На етапі укладання тротуарної плитки вже необхідно продумувати варіанти відходу за тротуарною плиткою в зимовий період. Пориста структура матеріалу робить його схильним до водопоглинання.

Тротуарну плитку необхідно обробити за допомогою водовідштовхувального засобу. Оброблений виріб не пропускатиме воду всередину, і ризик його руйнування зведеться до мінімуму. Захисного шару вистачає на десять років, після чого він потребує оновлення. Водовідштовхувальні засоби глибокого проникнення успішно використовуються ще і для стилізації тротуарної плитки під мокрий камінь або для надання їй насиченого кольору.

Догляд за тротуарною плиткою в зимовий час

Для того, щоб очистити поверхню від снігу застосовуйте лопати з дерева, а також шкрябки і мітли, або подібний інвентар, зроблений з пластмаси, не пошкодивши при цьому плитку. Якщо трапляється така нагода, можете використати і спецтехніку, приміром, снегометательную машину. У тому випадку, коли вам треба позбавитися від льоду на поверхні тротуарної плитки, для досягнення максимального результату можете застосовувати реагенти протиожеледі.

Догляд за тротуарною плиткою в зимовий час

Не очищайте поверхню тротуарної плитки від льоду і снігу за допомогою металевих щіток або скребків і не застосовуйте для цих цілей машини, що оснащені такими засобами. Використати інструменти на зразок лопати і лому також не рекомендується, адже орудуючи ними, ви можете завдати шкоди лицьової частини тротуарної плитки. 
 
Помилка у виборі дорого обійдеться: реагенти, не призначені для очищення поверхні від льоду і снігу, можуть перетворити первинний колір тротуарної плитки на суміш всіляких відтінків, що розмазанi. Відповідно, ризикувати не варто, адже повернутися до колишнього кольору вже не вийде.

Догляд за тротуарною плиткою в зимовий часНаписання коментарів

Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив