Тротуарна плитка Цегла

ЦЕГЛА - практична, прямокутна бруківка, що імітує візерунок паркету чи лабіринту. Легко вкладається, утворюючи цікаві візуальні композиції.
Всім відомі «цеглинки» або «бруківка». Таку форму використовували ще на зорі географії, а й сьогодні вона досить актуальна. Випускають таку плитку з зазвичай розмірами 200 × 100 мм з незначними відхиленнями, які залежать від конкретного виробника.
Рівна поверхня та невеликі зрізи кутів роблять ЦЕГЛУ ідеальним матеріалом до вкладання стежок, пішохідних та велодоріжок, а також поверхонь, які за своїм призначенням вимагають витривалості та прямолінійності.
Товщина - 6 см та 4 см.

Це класична і найпростіша форма плитки. Строгість і витонченість в поєднанні з гладкою поверхнею дозволяють викладати малюнки з правильною геометрією і органічно вписати вимощену територію в ландшафт.

  


Колір продукції на екрані монітора може відрізнятися від реального. Колір виробів переданий з максимальним ступенем точності, що допускається сучасними технологіями, які не дозволяють враховувати кольору різних моніторів. 
Ми рекомендуємо Вам робити свій вибір за зразками, представленими в наших торгових представництвах.

Товщина
Розмiр (см)
Кiлькiсть на пiддонi
Вага пiддону
4,5 см
19,8/9,8
16,2 м2
1830 кг
6 см
19,8/9,8
12,96 м2
1700 кг

зручний розмір для укладання;
здатність витримувати великі динамічні і статичні навантаження;
висока стійкість до погодних впливів, морозостійкість
низьке водопоглинання;
висока стійкість до хімічних і механічних впливів, довговічність;
неслизька поверхня;
 
Купити тротуарну плитку цегла можете у нас. Ми пропонуємо дуже зручні форми співробітництва по бруківці. Постійно є акції та знижки - дізнавайтеся у менеджерів фірми.