Тротуарна плитка Гантель

Бруківка ГАНТЕЛЬ дозволяє прикрасити не тільки центральні площі, а й алеї, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, території приватної забудови.
Висока міцність, здатність витримувати великі механічні навантаження, низький коефіцієнт тертя значно продовжують термін служби дорожньої плитки, і дозволяють зберегти товарний вигляд протягом довгих років.

Тротуарна плитка «Гантель» може успішно застосовуватися навіть у місцях, де немає можливості встановити бордюрний камінь або там, де є найбільша ймовірність с'езжанія покриття, наприклад, на вузьких доріжках або крутих схилах.
Товщина - 8 см та 6 см.

«Гантель» відрізняється чудовими сцепляющими властивостями: специфічна конфігурація дозволяє при укладанні зчепити сусідні елементи в замок. Це забезпечує чудове стягання і міцність тротуарного покриття, перешкоджає розбіжності плитки в сторони в процесі експлуатації і дозволяє витримувати досить великі навантаження.

    


Колір продукції на екрані монітора може відрізнятися від реального. Колір виробів переданий з максимальним ступенем точності, що допускається сучасними технологіями, які не дозволяють враховувати кольору різних моніторів. 
Ми рекомендуємо Вам робити свій вибір за зразками, представленими в наших торгових представництвах.

Товщина
Розмiр (см)
Кiлькiсть на пiддонi
Вага пiддону
6 см
19,7х16,3
12 м2
1680 кг
8 см
19,8х9,8
10 м2
1850 кг

Плитка «Гантель» проводиться за допомогою сучасного вібропрессовального обладнання з високоякісної сировини. Вона має низку переваг перед аналогічними матеріалами:
Відсутність ефекту ковзання. Плитка «Гантель», купити яку ви можете в нашій компанії вже сьогодні, має шорстку поверхню з досить високим коефіцієнтом тертя. Завдяки цьому вона не ковзає навіть в дощову погоду. Використання цього матеріалу при мощенні тротуарів, доріжок та майданчиків дозволяє знизити ризик травмування людей;
Морозостійкість. Плитка «Гантель» може витримувати більше 200 циклів замерзання / розмерзання. Її можна сміливо використовувати в регіонах з жорсткими кліматичними умовами;
Висока міцність. Пропонована плитка «Гантель» легко переносить механічні навантаження і може зберігати свою цілісність навіть в разі, якщо за нею регулярно проїжджає автотранспорт середнього тоннажу;
Проста технологія укладання. Тротуарна плитка «Гантель», ціна якої конкурентна, не вимагає застосування дорогого устаткування в процесі укладання. Вона має зручну геометричну форму, завдяки чому окремі фрагменти полотна легко з'єднуються між собою за принципом пазла;