Тротуарна плитка Вiденська

 Віденська тротуарна плитка nредставляет собою унікальний античний декоративний матеріал. Прості форми плитки відкривають необмежені можливості для оформлення території на будь-який смак.
Віденська плитка підійде для укладання на будь-якій території. Варто сказати, що в ідеалі чудово впишеться в прикрашання алей, саду, під'їзної дороги і садової доріжки до альтанки.
Товщина6 см.
Вібропресована тротуарна плитка Віденська від провідного виробника Глобо-лтд призначена для влаштування покриттів з пішохідним і автомобільним рухом. Тротуарна плитка Віденська являє собою ефектний декоративний матеріал в античному стилі.

  


Колір продукції на екрані монітора може відрізнятися від реального. Колір виробів переданий з максимальним ступенем точності, що допускається сучасними технологіями, які не дозволяють враховувати кольору різних моніторів. 
Ми рекомендуємо Вам робити свій вибір за зразками, представленими в наших торгових представництвах.

Товщина
Розмiр (см)
Кiлькiсть на пiддонi
Вага пiддону
6 см
10х10/7,5х10/6,5-8,4х10
12 м2
1700 кг

Мультиформатна тротуарна плитка серії "Віденська" складається з набору каменів невеликого формату трьох різних розмірів, з яких два прямокутних і один клиновидний. Форма каменів дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення в ландшафтній архітектурі. Тротуарна плитка серії "Віденська" зручно вкладається як в ряд, так і в коло, що дозволяє застосовувати її для викладання радіусів, круглих майданчиків, робити доріжки з плавними вигинами.
 
Геометричні параметри даної плитки відкривають перед дизайнером необмежені можливості при ландшафтному проектуванні. Для отримання додаткової консультації телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті в розділі контакти.